Geoblog.pl    loversi    Podróże    S U D A M E R I C A    ...ale Meksyk!

...ale Meksyk!

Meksyk
Meksyk, Ciudad de México

Po 12 godzinach lotu stala sie rzecz niemozliwa - lecielismy godzine za dlugo, a wyladowalismy godzine wczesniej niz bilet przewidywal (?!)
Mexicana to linia naprawde goscinna - polecamy!
Niestety Monika sie rozchorowala w Londynie. W samolocie dopadl ja bol gardla i jakas malutka goraczka. Przemila stewardessa dzielnie walczyla o jej zdrowie.
Nie wazne.
Grunt, ze jestesmy juz w Ameryce. Acha! jeszcze cos waznego. Lecielismy nad skuta lodem Kanada! Trzeba tam kiedys poleciec. Moze w lipcu?
Meksyk jest szalony, brudny, smierdzacy, zakorkowany i podejrzany. To wszystko sprawia, ze jest strasznie wciagajacym miastem! Przeszlismy sie jakas szemrana dzielnica na obrzezach miasta. Mielismy wrazenie, ze kazdy nas sledzi i chce okrasc...
Ale to tylko wrazenie. Po spacerku bola nas glowy i nosy od smogu i smrodu.
Idziemy sie odprawiac do Brazylii.

P

...a ja chcialam tylko dodac, ze u nas jest 20.20, a u Was 3.20, u nas 28 stopni ciepelka, a u Was pewnie jakis ziab!
Ale nie martwcie sie - zbliza sie wiosna :)

M

Kasia-Siostrzyczka :)
Kasia-Siostrzyczka :) - 2009-03-05 13:48
Przejechaliście 10099 km :) to jak ma tam być na tym drugim końcu? Wiadomo, że brudno. Przeciez słuzby oczyszczania miasta dopiero co w Warszawie skończyły robotę. Zanim dojadą...

Gosiaa :)
Gosiaa :)  - 2009-03-05 15:32
ODLOTY! :)

Hania, Marek i Milenka :)
Hania, Marek i Milenka :) - 2009-03-05 15:49
O kurcze, ale macie fajnie cieplutko, przygoda zycia i w ogole :))) zazdroscimy :) !!! I oczywiscie trzymamy kciuki za Wasza podroz, bedziemy na biezaco sledzic informacje na tej stronce, a jak da rade to wrzucajcie tez fotki :))) ! Pozdrawiamy Was serdecznie!!!

P.S. Mamy nadzieje na jakas sympatyczna pocztowke z dalekich polodniowoamerykanskich krain :D

mamcia z jel
mamcia z jel - 2009-03-05 15:51
kochani a gdzie jestescie teraz

rychope
rychope - 2009-03-05 18:01
Nic nie wiadomo co z"kolankiem" ? Na dodatek Monia ma "gardłową" sprawę, miejmy nadzieje, że wszystko, /jak i Wy/, wróci do formy i normy... Tutaj noce na minusie, a dnie na marnym plusie
Pozsdrawiam

ania sz.
ania sz. - 2009-04-16 03:30
ale przygoda! szkoda ze tak na krotko sie zatrzymaliscie w mexico city - to jedno z moich ulubionych miast! mnostwo roznorodnych dzielnic, swietne muzea i mnostwo kolorow!

loversi
Monika, Piotr i Maleństwo Pasieczni