Geoblog.pl    loversi    Podróże    S U D A M E R I C A    Welcome to London

Welcome to London

Wielka Brytania
Wielka Brytania, London

Wczoraj udalo nam sie wyruszyc z Poznania. Ostatnie chwile spedzone w domku toczyly sie w jakims zawrotnie nieprzyzwoitym tempie! Pakowalismy nasze plecaki na najblizsze trzy miesiace w Ameryce Poludniowej. Pelno bylo przy tym dyskusji i dylematow... Ostatecznie udalo sie. Moj placak wazy jakies osiem kilogramow, Piotrka - ze dwa razy wiecej! Nie wiem czemu zawsze tak to wyglada. Bedziemy musieli koniecznie to przeorganizowac przez wzglad na piotrkowe kolanko. Przezylismy tez szalone pakowansko naszych pozostalych rzeczy do pawlacza - aby nie przeszkadzaly Dzieciakom, ktore zaopiekuja sie mieszkankiem podczas naszej nieobecnosci w Polsce. Tak wiec przesympatyczna sobotnia imprezka pozegnalna, dluuuugie pakowanie, pyszna kolacyjka z Kalcia, Wiklikami, Ostrodami i Rafalem, zero snu i wylot z poznanskiej lawicy o 6.15...
Jestesmy w Londynie. Jest cudnie. Miasto zaskoczylo nas bardzo pozytywnie swoim cieplym i pelnym barw charakterem. Wczorajszy dzionek spacerowalismy spokojnie po centrum. Wieczor spedzilismy z Kevinem, Carolin i Tadeja - naszymi przyjaciolmi z La Corunii. Na pyszna kolacyjke przyszli tez znajomi Kevina. Bylo bardzo smiesznie i miedzynarodowo. Krolowal angielski, bosmy w Londynie przeciez :) Dzis, w oczekiwaniu na Wilklikow, toczylismy rozne ciekawe dyskusje w typowym brytyjskim barze z Kevinem i jego kumplami z pracy. Teraz jestesmy wreszcie u Marty i Marcina w ich pieknym mieszkanku z widokiem na Tamize. Za oknem deszcz i wiatr, a my gadamy i chorujemy troszke i jemy rozne pysznosci i planujemy i takie tam :)
Jutro o 10.30 lecimy do Sao Paulo!

M

Marcin
Marcin - 2009-03-04 01:34
ZYCZE SZCZESLIWEJ DROGI!!!!
Czekam na dalsze wpisy!!!!!!!!
SALUDOS

Ania paszczusia
Ania paszczusia - 2009-03-04 09:26
no i pojechali w świat!:) czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy!!
bawcie się dobrze!!

Kasia-Siostrzyczka :)
Kasia-Siostrzyczka :) - 2009-03-04 12:40
pakowaliście sie w nieprzyzwoitym tempie??? No nie, to do Was niepodobne ;) Zawsze wszytsko powolutku, zaplanowane i zapięte na ostatni guzik, a tu taka niespodzianka ;) ;)
Nie zgubcie się tam nad oceanem, bo ciężko Was będzie znaleźć

rafsze
rafsze - 2009-03-04 13:59
nowa dziura w salonie niech wam głowy nie zawraca - panujemy nad sytuacja:)) czekamy na dalsze newsy:)

rychope
rychope - 2009-03-04 18:16
"ODLOTY" i już:) pozdrawiam Was serdecznie. dzięki za sms-a, czekam na dalsze info, a najbardziej jak się zachowuje kolanko w nodze ? Tam gdzie lecicie, to jest prawie 20 cm na globusie :)

KarolOstróda
KarolOstróda - 2009-03-04 18:48
o jakiej dziurze Rasz tam pisze!! dziurka bym powiedziała!!! a bardziej niepokojąca jest kwestia kuchenki....
Pzdr dla wszystkich in London:)))))

TomekK
TomekK - 2009-03-04 21:49
dziura i kuchenka malo wazne. szkoda ze kibel sie zapchal i musimy na dwojke wchodzic do pawlacza.pozdro

loversi
loversi - 2009-03-05 03:22
Cos czujemy, ze jak tak dalej pojdzie, to bedziemy mieli wieksze mieszkanie :)
Przestawiajcie sciany dalej. Moze jakis taras byscie wydrazyli w salonie?

rafsze
rafsze - 2009-03-05 12:31