Geoblog.pl    loversi    Podróże    S U D A M E R I C A    KAZDY KONIEC TO NOWY POCZATEK!

KAZDY KONIEC TO NOWY POCZATEK!

Argentyna
Argentyna, Ushuaia

Ushuaia. Koniec Swiata. Tu wszystko sie zaczyna!

Od tej chwili podrozujemy w trojke!

J E S T E S M Y W C I A Z Y ! ! !

Ushuaia. Fin del Mundo. Aqui todo empieza!

Apartir de ahora viajamos tres!

E S T A M O S E M B A R A Z A D O S ! ! !

mama m
mama m - 2009-04-13 08:53
moja trojo ukochana teraz uwazajcie na siebie potrojnie bardzo sie ciesze ale tez martwie ale to normalme jestem przeciez mama

wujek arek
wujek arek - 2009-04-13 11:19
Hurrrrrrrrrraaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Fakt istnienia nowego człowieka daje radochę wprost przedziwną w swej wielkości!!!!! Od chwili podjęcia tej wiadomości trwają tańce skoczne i swawolne!!!!!!!

TomekK
TomekK - 2009-04-13 12:01
wszyscy wiedzieli o tym wczesniej niz Wy! ja wyczytalem w Glosie Wielkopolskim;) gratulacje!!!:)
p.s. czy to oznacza ze musimy sie wyprowadzic?hehe:)
p.s2: bede pracowal w fidelio;)

Mamusia - Alusia :)
Mamusia - Alusia :) - 2009-04-13 12:03
Najlepsza wiadomość na Święta! Jestem bardzo szczęśliwa i cieszę się z Wami.
Kocham Was troje! :)

Ciocia Kasia :) - 2009-04-13 12:59
No to ja już wszystko co mogłam napisałam by e-mail. :) Z kalendarza chińskiego wychodzi, że to dziewczynka :)

pradziadkowie
pradziadkowie - 2009-04-13 14:55
Dzięki Wam jesteśmy już pradziadkami ( jak ten czas leci ) i cieszymy się na spotkanie z Waszym maleństwem. Ale teraz uważajcie jeszcze bardziej na siebie ( zwłaszcza Ty Monisiu ) bo jest Was już troje. Całujemy i pozdrawiamy.

ciocia maciejka :)
ciocia maciejka :) - 2009-04-13 15:39
No to ja sie jeszcze powtorze na forum! :)
Wielkie gratulacje! Swietnie sie spisaliscie, to cudowna nowina :) Cala rodzinka sie cieszy! Z astrologii wynika ze bedzie to Koziorozec i to tez bardzo bardzo fajnie :O Trzymajcie sie dzielnie i dobrego samopoczucia zycze!
P.S.
Waldek tez Wam gratuluje i dopytuje sie jak on teraz bedzie sie nazywal: wujek dziadkowy?...:)...

Ciocia Gosia
Ciocia Gosia - 2009-04-13 18:03
Ale się ciesze!

Rafal
Rafal - 2009-04-13 18:12
od razu sie wyprowadzac.... w 6 w salonie damy rade:))))))
felicitaciones, поздравления i powodzenia:)

PIH
PIH - 2009-04-13 18:34
Gratulujemy raz jeszcze i pozdrawiamy z Pomorza Rooodziców (!) i małego Alberciaka!
Wszystko zgodnie z planem:) Niesamowite! Buziaki

angelka
angelka - 2009-04-13 21:55
ja głupia myśleć o tym nie przestaję, Monia i Piter w ciąży,
Monia i Piter w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to najlepsza wiadomość!!uważajcie na brzusio, i przytulajcie małego/małą ...............................................Nels będzie miała kumpelę/kumpla, niesamowite, tulimy całą trójkę,))

PASZCZA
PASZCZA - 2009-04-14 00:23
aaaleee super!!! gratuluje:)

Ciocia Kasia :) - 2009-04-14 16:11
Nowe przepisy dot. becikowego: Jeżeli kobieta nie zgłosi się do lekarza do 10 tygodnia ciąży i odtąd nie będzie pod stałą opieką ginekologiczną, nie dostanie becikowego. Tak rzucam na forum, może ktoś Wam podpowie, co zrobić ;) Albo ma znajomego ginekologa, który wystawi zaświadczenie zaocznie ;)

Ela i Mirek Dudkowie
Ela i Mirek Dudkowie - 2009-04-14 22:29
Monisiu i Piotrze i ... Gratulujemy Wam wszelkich sukcesów, serdecznie pozdrawiamy

Goha Ciepła
Goha Ciepła - 2009-04-15 18:18
tak sobie czasem zaglądam na Waszego bloga, a tu taka sorpresa :) Gratuluje!!

Ciocia Kasia :) - 2009-04-15 19:42
Ma prawie dwa centymetry. Nie jest już taki mały!!! Udało Wam się ominąć etap kilkudziesięciu milimetrów ;) Nasz miał 57 mm jak go pierwszy raz widzieliśmy. Ale za to Wy będziecie krócej czekać :) Szczególnie końcówka straaasznie się dluży

PiH
PiH - 2009-04-15 19:48
Ale Maluch! Jeszcze nie widac do kogo podobny;)
Pozdrówka i Trzymajcie się !

kiclaw
kiclaw - 2009-04-15 20:00
Gratulacje od ekipy Geobloga :)

ciocia Kala:)))
ciocia Kala:))) - 2009-04-15 20:13
Usciskajcie ode mnie mala Karolinke:) juz ciocia kala sie nia zajmie razem z pozostałymi ciociami i wujkami z Wildy. Tak jak mieszkankiem:))))))))))))))))))))))))

KarolOstróda
KarolOstróda - 2009-04-15 20:31
ciocia Kala się myli - pozdrowionka dla małego Karola. Karolcia juz szykuje prezenty i bedzie tulić maleńkiego Karolka;p
ps o wyprowadzce nie ma mowy, ktoś musi zajmować się dzieckiem!! a do tego najlepiej nadaje się garbary - wilda dream team:)))))) o taaaaaaaaaak
pps no przemyślcie dobrze ten remont;p
buzialeeeeeeeee

Mamusia - Alusia :)
Mamusia - Alusia :) - 2009-04-15 20:49
Dzieciątko jest cudne! Ściskam Was i całuję! :)

rychope
rychope - 2009-04-15 20:52
:) ... no to extra i pierwszo-klaśnie ! Dziewczyna jak 150, a ładna pewno będzie jak Moniś, a podróż marzeń zapewne ulegnie totalnemu skrótowi, z uwagi na j.w... ale warto być tam, ... No a potem z TĄ i taką radością wracać tu. A tak na marginesie, to trzeba było aż do Ameryki Pd, żeby :) ???
Pozdrawiam

ania sz.
ania sz. - 2009-04-16 04:59
co za historia, piekna wiadomosc i do tego w jakze pieknych i niepowtarzalnych okolicznosciach przyrody! gratuluje z calego serca! maluch bedzie do konca zycia opowiadal ze podrozowal po ameryce poludniowej juz w wielu -7 miesiecy :) uwazajcie na siebie i mimo tych zapewne zacmiewajacych wszystko wrazen, wciaz miejsca na jeszcze wiecej!

P&O
P&O - 2009-04-16 14:18
WOW!!! ENHORABUENA CHICOS DE PARTE DE LOS DOS:) QUE ALEGRÍA!!! :)))) QUE TAL SE ENCUNETRA MONIX?
QUE TENGAÍS MUCHO CUIDADO LOS TRES :) ME ALEGRO UN MONTÓN!
MUAC

mwiklik
mwiklik - 2009-04-17 01:26
walentynki!

pit
pit - 2009-04-18 06:04
Dziekujemy bardzo! Cieszymy sie niezwykle!
...mimo, ze ani planowalismy ani nie obchodzimy walentynek...

TK
TK - 2009-04-25 10:44
mam przekazac od Krzycha:"ze ta goraca noc to pewnie po tej goracej pizzy na goracym talerzu"
nie wnikam;)
pozdro

Soban
Soban - 2009-05-01 23:34
Pochłaniam każdą Waszą opowieść!:)A tu proszę taaaka nowina!Szczęścia dla całej trójki:)
Buziaki ze słonecznej Jeleniej:***

asia & zygfryd
asia & zygfryd - 2009-05-29 22:03
wiemy, ze pozno, ale przewielkie gratulacje:)!!!!

loversi
Monika, Piotr i Maleństwo Pasieczni