Geoblog.pl    loversi    Podróże    S U D A M E R I C A    Misja Wielka Woda

Brazylia
Brazylia, Foz do Iguaçu
Przejechano 19489 km

24 marca, wtorek

Wszyscy znacie to miejsce z filmu Misja lub ze zdjec. Zadne jednak nie oddaje jego ogromu i majestatu. Wodospadow jest cale, niezliczone mnostwo! Strona brazylijska po prostu zapiera dech w piersiach. Jest to jedno z nielicznych miejsc na swiecie, ktorych po prostu nie sposob opisac. Nalezy je zobaczyc!
Spacerowalismy wokol tego cuda natury az do zachodu slonca. Podejrzanie spokojna gorna rzeka Iguaçu przemienia sie w szalejaca burze wodna na przestrzeni kilkunastu kilometrow. Woda spada wieloma stopniami w dol, obijajac sie o gigantyczne skaly. Zastalismy niski stan wody, poniewaz dawno nie padalo. Strach pomyslec jak wyglada tu stan wysoki.
Nocka w hostelu Bambus. Nie bylo dla nas miejsca w gospodzie, ale znalazlo sie w namiocie na tarasie :) Byl basen i piwo, wiec bylo dobrze!

25 marca, sroda

Pisze na bierzaco!!! ...pozdrawiamy sprzed komputera w hostelu. Za chwile opuscimy Brazylie i w koncu udamy sie na obszar hiszpanskiej kolonii! Nareszcze hiszpanski :)
Argentina czeka! ...a wraz z nia kolejna przygoda :)

M&P

Kasia-Siostrzyczka ;)
Kasia-Siostrzyczka ;) - 2009-03-26 08:34
Podoba mi się nazwa hostelu - Bambus ;) No i czekam na fotki, bo skoro tego nie można opisać, tylko trzeba zobaczyć, to bądźcie ludźmi! dajcie coś obejrzeć...
A u nas dzisiaj też świeci słońce :)

Cala
Cala - 2009-03-27 11:14
HEJ:) a ja czytam soie Wasze opowiesci patrz na Tamize:) Pozdrowienia on Big Bena:)

Cala
Cala - 2009-03-27 11:14
HEJ:) a ja czytam sobie Wasze opowiesci patrzac na Tamize:) Pozdrowienia od Big Bena:)

maciejka
maciejka - 2009-03-27 23:30
no fajnie fajnie! :) wielkie buziaki!

Platon
Platon - 2009-03-27 23:53
Czytam wszystko jak dobrą książkę;))) Piotrze podaj mail który sprawdzasz, coś Ci skrobne.

loversi
loversi - 2009-03-28 01:16
Pisz Platonie :)
ppiterus@interia.pl

maciejka
maciejka - 2009-04-11 11:14
wow! zdjecia z wodospadow sa przecudowne!!!!

loversi
Monika, Piotr i Maleństwo Pasieczni